![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9ZDy2yBj5odgL3gAY6gJQoKuRdYLqjaDZeDM98nYObQL-pIy-d-RxLk6XfChr2gKS4_00W4F10zpPO5qThzMRijJnACEnqvpsNgJq1sIXigA7KhA7uYF4rD61FhpWSSxm1_eES3_bS2Wz/s320/en_cok_satan_arabalar.jpg)
Önde gelen veri kuruluşlarından Jato ilk 5 ay Avrupa'da en çok satılan arabaların listesini yayınladı. Buna göre Volkswagen Golf geçen yıla göre satışlarını %18 artırarak birinci, Peugout 207 ise ikinci oldu. Listeye giren diğerotomobil markaları ise şöyle: Ford Focus, Opel/Vauxhall Corsa, Renault Clio, Opel/Vauxhall Astra, Ford Fiesta, Fiat Grande Punto, VW Polo ve BMW 3 Serisi.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder