![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiL9MSas_JC0_9i9zbOoj1mWaU038dHmvNmh1mEyuSswiP8vcqBN1KMnxW4p8WUpbfFSwMnjZznBbD5788jfDEybM1biL6CtIJ3J0qijkbXPczopaNnuSK2n3QAvOqbh_e0KFa4GKhPp6OZ/s200/ferrari_oyuncakarabalar%5B1%5D.jpg)
Nasıl kazanırım
Kampanya 30 Ocak tarihinde başlıyor.Shel'den tek seferde 100 YTL’lik Shell V-Power, Shell V-Power Racing ya da Shell V-Power Diesel ürünlerinden ya da 4 litrelik Shell Helix motor yağlarından alırsanız anında Ferrariniz veriliyor. Bu yakıtlardan herhangi birine ihtiyacınız yoksa, arabanız benzinli ve LPG'li ise tek seferde 100 YTL'lik alışveriş yapıp 3 YTL daha ödediğinizde Ferrari'nizi alabiliyorsunuz.
Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için bu sayfaya bakabilirsiniz.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder