Sangyong arazi araçları

Güney Kore'nin 4x4 devi Ssangyong artık Türkiye'de. Ssangyong arazi araçları kendi segmentinde dünya çapında isim yapmış. Gerçekten çok güçlü ve atak arabalar. Şahsuvaroğlu Holding tarafından ülkemize ithal edilen bu arabalar için her bölgemizde en az iki ya da üç bayiilik bulunuyor.

Ssangyong fiyatları


Actyon: 36 000 euro

Kyron: 38 000 - 43 000 euro
Rexton: 48 000 - 54 000 euro
Actyon Sports: 18 000 - 22 000 euro
Rodus: 41 000 - 49 000 euro

Ssangyong modelleri ve resimleri


ActyonActyon SportsKyronRextonRodus4 yorum:

Anonim dedi ki...

cok 10 numara araba bunlar

Anonim dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.
Anonim dedi ki...

BEN KYRON MODELİNİ 2008 TEMMUZDAN BERİDİR KULLANIYORUM 4X4 LX MODELİNİ ALDIM. ŞİMDİYE KADAR HİÇ BİR SORUN ÇIKARMADI, OLDUKÇA MEMNUNUM MERCEDES KATKISI OLMASI DA AYRICA AVANTAJ. ARDAHAN - KARS'TA KULLANIYORUM HERKES TAVSİYE ETMESİ ÜZERİNE KIŞ LASTİĞİ ALDIM AMA TAKMADIM (İHTİYAÇ HİSSETSEM TAKARDIM)BİR KERE KAYIP TERS DÖNMEDİ, HAKİMİYET KAYBINA ARABA İZİN VERMİYOR ZATEN, ÜSTELİKTE EN FAZLA 2 ÇEKERDE KULLANIYORUM. HAREKETİ VE AKSİYONU SEVİYORUM ARAÇTA GARANTİLİ VE KASKOLU OLDUĞUNDAN BİR ÇOK ŞEYİ DENEDİM YANİ NE DİYEYİM BAŞTA ŞÜPHEYLE YAKLAŞTIM ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA AVRUPADA TUTULAN MARKA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE ALDIM, HERKESE TAVSİYE EDERİM

SELİM AKÇAL dedi ki...

İKİ HAFTA ÖNCE ACTYON SPORTS MODELİNİN TAM FULL OLANINI ALDIM,GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ARABA YAPMIŞLAR.KONFOR,KALİTE,GÜVENLİK VE DAHA BİR ÇOK ÜST SEGMENTTE BULUNAN ÖZELLİKLER HEPSİ BİR ARADA.AYLARCA ARAŞTIRDIM AMA DEĞDİ GERÇEKTEN.ŞİMDİLİK TANINMA AŞAMASINDA VE HEDEFLERİNİN 10 KATI FAZLA ARAÇ SATIŞI GERÇEKLEŞTİRDİLER.GÜNEY KORELİ ÇEKİK GÖZLÜLERİ VE ŞAHSUVAROĞLUNU TEBRİK EDİYORUM.